Pravidla YETI RESCUE

KATEGORIE RZP: 

Účastní se jí týmy o 2 - 3 soutěžících. Pokud budete pouze 2, nebude žádné zvýhodnění a budete hodnoceni jako tým 3 členný. Tato kategorie je určena pro laiky, studenty, profesionální záchranáře, sestřičky, hasiče,......ALE NIKDO Z TÝMU nesmí být nositelem titulu MUDr. Hodnocení bude zaměřeno na činnosti výjezdové skupiny RZP.
KATEGORIE RLP:
Účastní se jí týmy o 2 - 3 soutěžících. Pokud budete pouze 2, nebude žádné zvýhodnění a budete hodnoceni jako tým 3 členný. Podmínkou je, aby alespoň 1 člen týmu byl nositelem titulu MUDr. Ostatní mohou být jakékoliv kvalifikace (řidič, student, záchranář, pekař, ...) ale také další lékař
KATEGORIE KZOS:

Pravidla - YETIHO UCHO

Účastní se jí jednotlivci. Tato kategorie je určena primárně pro operátory Krajských zdravotnických operačních středisek Záchranných služeb ČR, sekundárně pro zdravotnické záchranáře pracující ve výjezdových skupinách, studenty zdravotnických oborů, kteří mají o práci na KZOS zájem či si chtějí vyzkoušet tuto práci. Nikdo z týmu nesmí být nositelem titulu MUDr. Hodnocení bude zaměřeno na výkony jednotlivých soutěžících.

Podání protestu

Vyplňte všechny potřebné údaje a odešlete hned po ukončení úkolu.