YETI RESCUE                                        DEŠTNÉ V ORLICKÝCH HORÁCH

Termín akce: 4. - 6. října 2024

Místo akce: Chata Jedlová, chata Lenka, chata Kristýna, penzion Verner v Orlických horách

Určeno pro: Studenty, záchranáře, medici, lékaře, operátory

Startovné: 4900 Kč/osoba, operátor - cena zahrnuje ubytování hotelového typu, stravu (pátek večeře, sobota celý den, neděle snídaně), triko

Celá akce proběhne na chatě Jedlové v Orlických horách. Ubytovaní budete na jedné z chat Jedlová, Lenka, Verner nebo Kristýna - rozmístění se dozvíte na místě.

Začátek stravování je v pátek večeře a končí neděle snídaní.


Prosíme, aby jste se nejpozději do 14:00 registrovali na chatě Jedlová ( Deštné v Orlických horách, ev. č. 270) v jídelně, kde obdržíte veškeré další informace. Zde je také nutné nabít chip na placení v bufetu (tak jako tomu bylo v předchozích letech).


Začátek soutěže je v pátek v podvečerních hodinách noční etapou a konec soutěže je v sobotu večer - předpokládaný konec ve 20:00. Podrobnější informace se dozvíte na rozpravě, která proběhne v 16:00.
Na sobotní večer je pro Vás připravena zábava až do ranních hodin.


Dovolím si všechny upozornit že akce se koná na horách a tudíž je zde velmi nepředvídatelné počasí, proto se prosím připravte na cokoliv tedy i na sníh :)))

Otázky a odpovědi

1. Častý dotaz

Klikněte a můžete začít psát. Veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.

2. Častý dotaz

Klikněte a můžete začít psát. Labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit.

3. Častý dotaz

Klikněte a můžete začít psát. Eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate.